Piabet668 - Giriş İşlemleri Nelerdir - Giriş Sorunu Nasıl Aşılır

Piabet668

Piabet668 sitesi, para yatırma ve çekme işlemleri konusunda üyelerinin karşısına, tercihleri doğrultusunda farklı seçenekler ile çıkmaktadır. Site, para yatırma ve çekme işlemleri konusunda uyguladığı sistemlerin arasına, Piabet astropay ile para yatırma ve çekme sistemini dahil etmiştir. Astropay bilindiği üzere, sanal bir karttır ve yetkili bayiler üzerinden satın alındıktan sonra, içerisinde bulunan ön yükleme bedeli Piabet sitesi hesaplarına güvenli bir şekilde ve anında aktarabilmektedir. Bu işlem karşılığında herhangi bir ücret alınmamaktadır. İnternet üzerinden güvenli bir şekilde işlem yapılması mantığından hareket ile ortaya çıkan kart, Piabet ödeme yöntemleri arasında en çok tercih edilen seçeneği işaret etmektedir.

Piabet668 Astropay ile Para Yatırma ve Çekme Kuralları

piabet

Piabet668 astropay ile para yatırma ve çekme kuralları nelerdir? Sorusunun karşılığında öncelikli olarak, sitenin belirlemiş olduğu ana kuralların bulunduğunun bilinmesi gerekmektedir. Eğer herhangi bir bayi üzerinden astropay kart tedarik işlemini gerçekleştirmiş iseniz, bu kart ile hesabınıza güvenli bir şekilde para yatırma seçeneğine sahip olabilirsiniz. Kendi isminize tanımlamış olduğunuz bir hesabınız bulunuyor ise, bu hesabınızın içerisine, astropay yöntemi ile güvenli bir şekilde para yatırabilmek için, hesap bölümüne giriş yapmalı ve bu başlık altından astropay yöntemini tercih ederek, bayi tarafından size teslim edilmiş olan pin kodunu, güvenlik kodunu ve CVV numarasını girmeniz gerekecektir. Bahse konu kodları ve kullanma tarihini yetkili bayinizden mutlaka istemeli ve doğruluğundan emin olmalısınız.

Piabet Astropay ile Para Yatırma

piabet

Piabet668 astropay ile para yatırma işlemleri oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Önce site hesabınıza giriş yapmalı, giriş yaptıktan sonra ödeme yöntemleri arasından astropay seçeneğini tercih etmelisiniz. Tercih işlemini yaptıktan sonra, bayi üzerinden satın almış olduğunuz kartta bulunan numarayı, CVV numarasını ve kartın son kullanım tarihini ilgili hanelere girmelisiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra, hesabınıza göndermek istediğiniz para miktarını dolar cinsinden yazmalı ve onay vermelisiniz. Maksimum bir iki saniye içerisinde yani onay verdiğiniz andan itibaren para hesabınıza geçmiş olacaktır. Piabet giriş ile ödeme yapılabilmektedir.

Piabet Astropay ile Para Çekme

Piabet667 sitesinin hizmetlerini kullanmış ve bu hizmetler neticesinde kazanç elde etmiş iseniz, elde etmiş olduğunuz bu kazancı Piabet668 astropay ile para çekme metodunu kullanarak geri alma imkanınız bulunmaktadır. Yapacağınız sadece hesaplarım bölümüne giriş yapmak, para çekme formuna gelmek, bu forma astropay seçeneği yönünde tercihte bulunmak ve ilgili haneleri bayi tarafından size teslim edilen güvenlik kodunu, kart numarasını ve son kullanım tarihini girmektir. Bu aşamadan sonra, maksimum 5 dakika içerisinde elde etmiş olduğunuz kazancın hesaplarınıza yatırıldığını görebilirsiniz.

One thought on “Piabet668”

Comments are closed.