Piabet DNS Ayarları

Piabet DNS Ayarları

Piabet sitesine erişim sağlamaya çalışıyor iseniz, yani piabet sitesini yeniden kullanmak, yeniden bahis yapmak ve oyun oynamak istiyor iseniz, uygulayabileceğiniz farklı yöntemler bulunduğunu bilmelisiniz. Bu yöntemlerden, tercih edebileceğiniz yöntemlerden bir tanesi, piabet DNS ayarları şeklinde belirlenmiş uygulama olarak karşınıza çıkmaktadır. Pratik bir yöntem olduğunu söylemek mümkün değildir. İnternet üzerinden araştırma yapmanız gerekmektedir. Vakit alıcı bir yöntem olduğunu bilmelisiniz.

Piabet DNS Ayar Değişikliği Nasıl Yapılır?

piabet

DNS ayar değişikliği, internet bağlantı özellikleriniz, isimleriniz üzerinden gerçekleşmektedir. Basit bir şekilde uygulamanın şu yönde tamamlanması mümkündür. Cihazlar açılır, internet bağlantı ismi bulunur, seçim işlemi yapılıp, ekrana küçük pencere yansıtılır. Burada genel yazısının altına bakıldığında, özellikler şeklinde bir yazı olduğu görülecektir. Bu yazı üzerinden seçim işlemi yapılır. En alt bölüme doğru bakıldığında, internet iletişim kuralları şeklinde bir yazı olduğunu göreceksiniz.

piabet

Tek tıklama işlemini gerçekleştirip, yeniden özellikler yazısına basmalısınız. Yeni bir küçük pencere açılacak ve bu pencerede genel ifadesinin en alt bölümünde, aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullanın yazısının yer aldığı net bir şekilde görülecektir. Bu yazının hemen altında, sol tarafta yeğlenen  DNS sunucusu şeklinde bir yazı ve bu yazının sağ tarafında rakamların olduğu bir kutu bulunacaktır. Hemen altında diğer DNS sunucusu şeklinde bir yazı ve bu yazının sağ tarafında da, üzerinde rakamlar bulunan 1 kutu görülecektir. İnternet üzerinden bulduğunuz DNS sunucu adreslerini buralara yazmalı ve en altta bulunan tamam butonuna basmalı, açık diğer sayfalarda da tamam butonuna basıp, kapatma işlemini yapmalısınız.

Piabet DNS Ayar Değişikliği Zorunlu mu?

DNS ayar değişikliğini gerçekleştirme konusunda, herhangi bir zorunluluk yoktur. Yazının ilk bölümünde bahsedildiği gibi, zaman alıcı ve araştırma yapmanız gereken bir uygulamadır. Ancak zorunlu değildir. Tercih tamamen size bırakılmıştır.

Piabet Giriş Nasıl Yapılır?

Anlatıldığı gibi, piabet DNS ayarları şeklinde bir zorunluluk yoktur. Peki bu işlem yapılmadan nasıl piabet giriş yapılır? Bu konuda piabet yeni giriş adresi piabet760 şeklindeki belirlemeleri takip etmeniz mümkündür. Şu an itibariyle DNS ayar değişikliği yerine tercih edebileceğiniz piabet yeni giriş adresi piabet760 olmuştur. Bu adresi kullandığınızda sitenin açıldığını göreceksiniz.